Ukončenie ligy v Šišove

29.9.2018 sa konalo ukončenie ligy na Šišove. Súťaž sprevádzala zima ale občas vykuklo slniečko a zohrialo súťažiacich ale aj organizátorov či divákov. Súboje boli naozaj zaujímave a na tomto kole sa rozhodlo o celkovom poradí v lige.

V klasickej kategórií zvíťazili ženy z Dvorca ktoré dokončili svoj útok v čase 21,52. Za tento víkend si pripísali posledný krát do tabuľku 20 bodov. Na druhom mieste sa umiestnili ženy z Borčian s časom 22,65. Tretie miesto patrilo ženám zo Zlatník. Časomiera sa im zastavila na čase 22,70.

Najrýchlejší prúd patril pravej prúdarke z Poruby s časom 18,06.

 

V klasickej kategórií u mužov si prvenstvo vybojovala Nová Dedina ktorá so svojim časom 17,63 brala 15 bodov do ligovej tabuľky. Druhé miesto si zaslúžene pripísali na svoje konto muži zo Zlatník. Dosiahli výsledný čas 18,12. Tretie miesto patrilo mužom z Uhrovca ktorý dokončili útok s časom 18,86.

Najrýchlejší prúdar bol tak isto z Poruby a taktiež pravý. Jeho čas bol 16,84.

 

V športovej kategórií u žien si zlato vybojovali aktuálne líderky ligy Dežerice – Vlčkovo. Svoj pokus dokončili s časom 17,35. Na druhom mieste skončili ženy z Hornej Vsi ktoré bojovali o ligové body aby si udržali umiestnenie. Pokus dokončili s časom 18,17. Tretie miesto s časom 18,57 putovalo do Kocurian.

Najlepšia prúdarka v športe bola na pravo s časom 16,24, bola z Kocurian.

 

V športovej kategórií u mužov sa bojovalo o konečné poradie a najväčší prídel bodov. Najlepšie sa darilo mužom z Topoľčianok. Po nepodarených útokoch v lige sa im tento podaril a dokončili ho s časom 14,23. Druhé miesto si pripísala na konto Nová Dedina ktorá vedela že musí dať dobrý čas. Časomiera sa zastavila na čase 14,29. Tretie miesto patrilo mužom z Podlužian ktorý mali výsledný čas 14,77.

Nová Dedina si pripísala na konto aj najrýchlejšieho prúdara na pravej strane s časom 13,70.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*