Veľkú úlohu zohral vietor

Predposledne ligové kolo sa konalo vo Dvorci. Súťaž sprevádzalo nepekné počasie a už na začiatku si každý uvedomoval že pre veľký vietor bude mať nejedno družstvo problémy. Aj sa tak stalo a vietor zohral veľkú úlohu čo sa odzrkadlilo na výsledkoch. Časy dosť vysoké, ale predsa každý bojoval a zbieral čo najviac bodov. Novinkou vo Dvorci bola betónova základňa, respektíve okolie základne. Nejedno družstvo absolvovalo pád, pretože nemali vhodnú obuv na takéto podmienky.

Ligovo sa u žien v klasickej kategórií najlepšie darilo domácim ženám a vyhrali s časom 20,74. Na druhom mieste skončila Horná Ves 21,16 a tretie miesto si vybojovali ženy zo Zlatník s časom 23,63.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V klasickej kategórií u mužov vyhral Uhrovec 18,78. Druhe miesto patrilo ligovým mužom z Novej Dediny s časom 20,44 a o kúsok za nimi s časom 20,53 skončili Oslany.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Športové kráľovne“ boli ženy z Dežeríc s časom 18,07. Hneď za nimi skončili Kocurany 18,96 a tretie miesto patrilo ženám z Topolčianok. Ich čas bol 22,19.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V športovej kategórií u mužov kraľovali Topolčianky. Ich čas bol 14,31. Druhé miesto patrilo na prekvapenie mužom z Dežeríc s časom 16,47. Tretie miesto obsadili Podlužany – 16,65.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Posledné ligové kolo sa uskutnoční na Šišove kde sa rozhodne o tom kto vyhrá a bude reprezentovať našu ligu na SSP.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*