Druhé kolo s vetrom o preteky

S čerstvým začiatkom sezóny nás čakalo 2.kolo HNHL na Memoriáli Jozefa Filina v Dežericiach. Aj tento rok nás čakala veľmi dobre pripravená trať. V posledných dňoch nám silný vietor s dažďom nepraje, ale pre nás zasvietilo aj slniečko. No to všetko sa ukázalo na výslednej tabuľke, kde pribudli ďalšie body. Na ligovom kole sa predstavilo 45 útokov, kde v oboch kategóriach boli rovnakí víťazi. 

Tak ako v prvom kole, aj v tomto si pripísali plný počet bodov ženy z Kocurian v klasickej kategórií, ktoré sa umiestnili na prvom mieste s výsledným časom 21,03. Ligovo druhé miesto patrí ženám z Borčian s časom 31,42. Takýto veľký čas potrápil aj ženy z Dvorca, ktoré útok dokončili s časom 33,17. Nedarilo sa ženám z Hornej Vsi, ktoré si do tabuľky pripísali D za vypadnutý kôš v batári. 

U mužov v klasike boli časy lepšie, kde sa bolo načo pozerať. Prvé miesto získali muži z Novej Dediny z výsledkov 17,21. Za nimi následne druhé miesto obsadili muži zo Zlatník s časom 19,01 a tretie miesto patrí mužom z Uhrovca,  ktorím terče zasvietili s časom  19,54. 

Pekne rozbehnutý útok a terče zostreknuté z prvej vody ženám z Kocurian v športovej kategórií s časom 16,13 prinieslo prvé miesto. Na druhom mieste sa umiestnili ženy z Dvorca s časom 19,02. Tretie miesto obsadili ženy z  Dolných Ozoroviec s časom 21,34. Domáce ženy mali svoj útok pekne rozbehnutý, ale po zaváhaní na ľavom terči svoj útok dokončili s časom 30,44 čo im prinieslo štvrté miesto. Ženám z Hornej Vsi sa nedarilo ani v športovej kategórií, ktoré po problémoch na sacej strane si pripísali N. 

V poslednej kategórií sa predstavili muži v športe. Ukážkový útok predviedli muži z Novej Dediny s výsledným časom 13,90 vďaka ktorému sa umiestnili na prvom mieste. Druhý skončili s pekným časom 14,61 muži z Podlužian. Hoštiná svoj útok dokončila s tretím umiestnením s časom 15,02 a na štvrtom mieste skončili muži z Dežeríc s časom 16,64. Po prešľape na nástrekovej čiare si muži z Čerenian pripísali do tabuľky písmeno D. 

Po druhom kole nastali zmeny v tabuľkách a ďalšie bitka o body nás čaka na 3.kole HNHL v Uhrovci.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*